Rengin Kasımpatı

Rengin Kasımpatı

Dinci Şarlatan Murat Kemer ve türbanlı zevcesiDinci Şarlatan Murat Kemer ve türbanlı zevcesi


Dinci şarlatan Murat Kemer isimli Bursalı ihtiyarın, Twitter sitesinde ulusalcı görünümünde profiller açıp, vatansever kadınların profil fotoğraflarını araklayarak porno şantajı yaptığı daha önce belgelenmişti. .(İsteyen buradan tekrar bakabilir)

Murat Kemer facebook sitesinde türbanlı karısının resimlerini yayınlamış, ve bunu Fatih Köstem kişisel sitesinde belgelemişti.

Ağzından din-iman düşmeyen ve sürekli ulusalcılara küfür eden dinci şarlatan Murat Kemer’in yediği tokatlar yetmemiş olacak ki, hâlâ ulusalcılara saldırmaya yelteniyor.

Ancak dinci şarlatan Muro kendi ismini Google’da yazdığı zaman, adeta kafayı yiyor.

Twitter sitesine üye olan özellikle kadınların dinci şarlatan Murat Kemer ismine karşı çok dikkatli olmasını istiyorum.

Dinci Şarlatan Murat Kemer ve türbanlı zevcesiBuradan soruyorum; dinci şarlatan Murat Kemer yüreği varsa çıksın karım türbanlı değil desin. Diyemez... Çünkü AKP'den daha fazla makarna-nohut alabilmek için karısını türbanladı. Ve daha ilginci, bu ihtiyarın 850 lira maaş ile geçinmeye çalışırken, twitter'da her ay para karşılığı kullanıcı satın alması...

Dinci şarlatan Muro'nun türbanlı zevcesinin diğer fotoğrafları için buraya bakınız.

Sosyal Medya'da hesabınız varsa MURAT KEMER isimlerinden uzak durunuz. Özellikle bayanların fotoğraflarını araklıyor bu sapık. Sonra montaj yapıyor. Bizden uyarması arkadaşlar.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

geçenlerde TGB kurucularından Fatih beyin sitesinde okumuştum Murat Kemer sosyal medyada vatansever gibi kendisini gösterip özellikle vatansever kadın profillerine dadanıyormuş ve bayanların fotolarını çalarak iğrenç montajlar yapıyormuş. Belgeleriyle kanıtlamışlar. Murat Kemer gibi sapıklara karşı dikkatli olmak zorundayız. Özellikle sosyal medyada bu isimden uzak durmakta fayda var.

Murat Kemer dedi ki...

murat kemer tam bir islamcı soytarıdır. Bursa'da türbanlı karısının kamyoncularla ilişkiye girdiğini bilmeyen yoktur.